KONST / Litografier / Färglitografi 6387053
nr 638 7053
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, signerad, -82, 1/40, 30x35, Alain Soucasse (f. 1951)
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
100 kr
måndag 3 maj 2010
kl 17:33:30